Filtrační vložky FF , VELCON a FACET

ZAJÍMAVÉ PRODUKTY

FILTRAČNÍ VLOŽKY VELCON / FACET A FF 

 

Od dubna 2014 Vám jsme schopni nabídnout filtrační vložky od výrobce VELCON (USA). Filtrační vložky se používají do odlučovačů / separátorů, které čistí dopravované médium od nečistot a nežádoucích látek, v systému distribuce pohoných hmot.
Vložky splňují certifikaci API 181, 3-tí a 5-té edice, skupiny II, třídy A,B a C. Je možné je používat jak pro civilní, tak i pro vojenské účely a to zejména u cisternových plničů letadel, tedy u mobilních zařízení. Použití u stacionárních zařízení je pak samozřejmostí.
Filtry nabízíme za rozumnou cenu, v případě zájmu Vám rádi připravíme cenovou nabídku na základě konkrétního požadavku.

 

FILTRY a FILTRAČNÍ VLOŽKY F-FILTR

 Dále jsme schopni Vám nabídnout filtry a filtračních vložky značky F-Filtr (Rusko), pro následující odvětví :

 

  • mazací olejové filtry
  • vzduchové filtry
  • tlakové filtry
  • palivové filtry
  • olejové filtry
  • olejové separační vložky
  • válcová síta pro různá média

 

Filtry a filtrační vložky jsou prémiové kvality a při výrobě má kvalita produktu nejvyšší prioritu. Filtry mají nejlepší filtrační vlastnosti v oblasti od 1μm do 90μm - dle typu aplikace. Výroba je zajištěna z anorganických skelných vláken, kvalitního rouna, ušlechtilé oceli a drátěné tkaniny.

 

Umíme také nabídnout filtry pro motory, které byly vyrobeny v bývalé ČSSR, jako například Technometra, Tatra, Zetor atd. Navíc velmi dobře umíme nabídnout koalescenční a separační vložky pro plniče letadel jako např. T-815 CAP6, CAP6M,CAPL16, CAPL16M atd. Tyto pak splňují certifikaci API 181, 3-tí a 5-té edice, skupiny II, třídy A,B a C a je možné je používat jak pro civilní, tak i pro vojenské účely.

 

Výrobce dále vyrábí a dodává alternativní / náhradní filtry a vložky různých výrobců, kteří fungují na trhu, a to i v malých sériích. Kromě toho spolupracuje s mnoha známými výrobci, kteří jsou aktivní nejen v oblasti hydrauliky, ale také v řízení technologie, takže můžeme nabídnout řešení na míru.

  

Shora uvedené produkty budou postupně vkládány do naše on-line katalogu.

Již nyní nás můžete kontaktovat s Vaším požadavkem, poptávkou.

 

Jsme tu pro Vás.

Leoš Váleček

 

 

 

Únor 2018 - Úprava webových stránek

ÚPRAVA WEBU   Vážení zákazníci, v těchto dnech dochází ke kompletní úpravě a doplňování webových stránek www.teraval.cz. Stránky aktuálně doplňujeme... více »

Od dubna 2017 jako TERAVAL trade s.r.o.

Vážení zákazníci, v těchto dnech dochází k velké změně ve formě podnikání! Od dubna 2017 se... více »

TERAVAL trade s.r.o. | Petra Jilemnického 2460/7, CZ 434 01 Most | Telefon: +420 417 639 778 | Mobil: +420 777 266 475 | e-mail: valecek @ teraval.cz
Realizace FlexiSystems s.r.o.: tvorba webových stránek, redakční systém.
 
Kontaktujte nás »