Od dubna 2017 jako TERAVAL trade s.r.o.

Vážení zákazníci,

v těchto dnech dochází k velké změně ve formě podnikání! Od dubna 2017 se tak mění z fyzické osoby Leoš Váleček (OSVČ), na kterou jsem podnikal od roku 2010, na více uznávanou formu podnikání, tedy společnost s ručením omezení - TERAVAL trade s.r.o.

 

Jistě se ptáte, proč ne jen Teraval s.r.o. ?

Logo a název TERAVAL jsem vymyslel v roce 2009, kdy se mi narodil syn. Přemýšlel jsem, jak začít podnikat a pod jakým názvem.

TErezka (dcera) RAdim (syn) VÁLečkovi = TERAVAL ... bez diakritiky. To mi tenkrát blesklo hlavou. Plno lidí se mi smálo, nevěřili ... no a vidíte, za těch pár let obrat téměř 60 mil Kč bez DPH a to je na 1 osobu dost.

Za těch 7 let, se TERAVAL dostal do podvědomí klientely v oblasti průmyslových hadic, spojek atd. a je chápán, jako známka vysoké kvality a profesionality.

V roce 2012 jsem si tento název, včetně grafického loga nechal zaregistrovat u Úřadu pro průmyslové vlastnictví a držím tak ochrannou známku.

Nicméně nedávno jsem zjistil, že si Teraval s.r.o. založili v ČR, jistí občané SR v roce 2015, čímž porušili mou ochrannou známku. Řešit se to bude asi dlouho, ale TERAVAL je a bude jen jeden!

 

Nicméně TERAVAL trade s.r.o. ... to nezní tak zle a vlastně to lidem říká, že zdrojem obživy je obchodní činnost.

Ve společnosti TERAVAL trade s.r.o., jsem jak statutárním orgánem, tedy jednatelem, ale i 100% vlastníkem. Z velmi špatné zkušenosti vím, že zejména druhou věc, nikdy měnit nebudu.

 

Věřím, že tato změna, přinese ochranné známce TERAVAL větší hodnotu a usnadní podnikání na trhu ještě více, než tomu bylo doposud.

Děkuji za Vaší pozornost a podporu.

Leoš Váleček

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Změna adresy

  Vážení klienti, dovoluji si vás informovat o změně adresy sídla společnosti TERAVAL trade s.r.o.... více »

Filtrační vložky VELCON - USA

ZAJÍMAVÉ PRODUKTY FILTRAČNÍ VLOŽKY VELCON - made in USA   Vážení zákazníci, od 1.1.2021 jsme zařadili do naší... více »

TERAVAL trade s.r.o. | Petra Jilemnického 2460/7, CZ 434 01 Most | Telefon: +420 417 639 778 | Mobil: +420 777 266 475 | e-mail: valecek @ teraval.cz
Realizace FlexiSystems s.r.o.: tvorba webových stránek, redakční systém.
 
Kontaktujte nás »