Od června 2014 v novém

Vážení obchodní přátelé,

na trhu samostatně funguji v oblasti dodávek průmyslových hadic, spojek, čerpadel atd. od roku 2010 a začátkem tohoto roku - 2014 - jsem tak zahájil už 5-tý rok působení na trhu.

Aby to nebylo "jen tak", tak  od června 2014 začneme v nových obchodních prostorech, které byli zakoupeny do osobního vlastnictví koncem roku 2013. Původně měli být prostory řešeny formou pronájmu, ale po logické úvaze bylo přistoupeno na variantu vlastního zázemí.

Prostory nejsou veliké, skládají se ze 2 kanceláří, skladu a sociálního zázemí v příjemné lokalitě, ul. Petra Jilemnického v Mostě. Nicméně budu parafrázovat Niela Amstronga : "Pro někoho malá změna, ale pro nás a značku TERAVAL obrovský skok". 

Prostory od začátku ledna procházejí důkladnou rekonstrukcí, tedy od nových rozvodů vody, elektro, až po kompletní předělání dispozice, nových podlah, omítek, stropů atd. V současné době jsou z 99% dokončeny veškeré stavební práce a od června již začneme finišovat s vybavením, jako např. regály, stoly, skříně atd. Cena rekonstrukce, včetně vybavení je odhadována na 1.100.000 Kč. Tyto prostředky jsou vynakládány z vlastních zdrojů bez použítí jakýchkoliv úvěrů.

Nové prostory budou sloužit pro lepší a bližší spolupráci s Vámi, zákazníky, bez kterých by podnikání postrádalo smysl. Doufám, že změnu uvítáte a brzy se sami přijedete přesvědčit, že je to změna k lepšímu.

Na níže uvedeném odkazu je rozsáhlá fotogalerie celé přestavby.

REKONSTRUKCE FOTOGALERIE

 

Leoš Váleček

 

Filtrační vložky VELCON - USA

ZAJÍMAVÉ PRODUKTY FILTRAČNÍ VLOŽKY VELCON - made in USA   Vážení zákazníci, od 1.1.2021 jsme zařadili do naší... více »

Únor 2018 - Úprava webových stránek

ÚPRAVA WEBU   Vážení zákazníci, v těchto dnech dochází ke kompletní úpravě a doplňování webových stránek www.teraval.cz. Stránky aktuálně doplňujeme... více »

TERAVAL trade s.r.o. | Petra Jilemnického 2460/7, CZ 434 01 Most | Telefon: +420 417 639 778 | Mobil: +420 777 266 475 | e-mail: valecek @ teraval.cz
Realizace FlexiSystems s.r.o.: tvorba webových stránek, redakční systém.
 
Kontaktujte nás »