PREDATOR RACE

Přátelé,

dne 27.9.2014 se TERAVAL tým zúčastnil posledního extrémního překážkového běhu v tomto roce - PREDATOR RACE.

Musíme říct, že to byl jeden z nejlepších závodů na krátké tratě, který jsme letos běželi. Perfektní trať, super organizce celého závodu, super překážky jako např. vlna, big mamma, zmije a podobně - náhledy jsou ve fotogalerii. Zkrátka to byl vydařený den od A do Z, kdy máte pocit, že to byl fakt zážitek.

Aby to nebylo jen tak, tak už po příjezdu jsme provokovali okolí tím, že jsme měli dresy ze Spartana ...a aby toho nebylo málo, tak mě zbytek týmu obdaroval - vskutku nevšedním dárkem - v podobě růžových kompresních podkolenek od SWEEPu.

Musím tedy říct, že tahle kombinace byla vyloženě "do očí bijící" a ač zprvu nerad, tak jsem se stal středem pozornosti. Po pár minutách, už jsem si na tenhle výstřední doplněk zvykl a v cíli pak s radostí vystavoval. Nicméně podkolenky byli asi zázračné, protože mě chlapci z týmu viděli jen při začátku závodu (kde se musel přeplavat rybník v Býkově - to byla regulérní ledárna, kde jme nevěděli, jestli neupadneme do nějakého traumatického šoku) a pak až v cíli ..... kde jsem čekal skoro 23 min. Podle mě to bylo těma podkolenkama, protože jsem dal všechny překážky bez problému a jen bych dodal, že kdo chce běhat v první dvacítce, musí se vybavit úplně stejně!!!

Zde tady musím konstatovat, následující - kašlete na Red Bull a podobný pitominy, protože to Vám nic nedá, křídla už vůbec ne, ale jedině kompresky od Sweepu a to v růžové svítící barvě, jsou fakt hotovým zázrakem :-D.

Pasáž chválení ... a ta mi jde opravdu dobře :-) ... no nebudeme to nějak prodlužovat a přejdeme rovnou k faktům a číslům. Závod jsem uběhl v čase 1:07:01,4 h a celkově jsem z tisícovky účastníků skončil na krásném 16. místě.  Při pohledu na první 20ku dojdeme ke zjištění, že jsem ze všech závodníků nejstarší (takže jsem to vlastně celé vyhrál a basta! jen pořadatel a ostatní to neví). No to to by stačilo a jdeme dál. Nicméně Honza Immer + Venca Ježek a Jan Sehrig doběhli v čase 1:29:57 h a v celkovém pořadí skončili na 128 až 130. místě a Milan Ploch pak v čase 1:58:22,9 h skončil na konečném 366. místě.

Teď přijde jedna perlička ....  v hodnocení týmů jsme skončili na perfektním 5. místě z 59 přihlášených týmů. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale kdyby ... kdyby se kluci o fous snažili, tak z toho mohla být placka. No ale to je kdyby, že :-).

Naše časy jsou na Timingu, pro zobrazení konečného pořadí týmu pak zvolte záložku "Soutěž týmů" :

Samozřejmě jsme si závod spestřili i společnou fotkou s Hankou Mašlíkovou (kdo to sakra je ?), která se závodu taktéž zúčastnila se svým týmem. Mě to nedá nezmínit se, ale přišlo mi teda dost divný, že nebyla v cíli vůbec špinavá jako ostatní a to vím naprosto přesně, protože ač starovala 40 minut před naší startovní vlnou, tedy ve 12.00 hod a my ve 12.40 hod, tak jsem je před cílem dohnal a dal jim navíc ještě minutku a půl - aby se jako neřeklo :-). No ale je tu taky možnost, že je od bláta spláchli hasiči, kteří stáli 200m před cílem a oni chtěli doběhnout jako ze škatulky :-).